اخبار دانشگاه

پیام رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان بمناسبت آغاز سال تحصیلی 1400-1399

باسمه تعالی

 

پیام رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان بمناسبت آغاز سال تحصیلی 1400-1399

 

با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش، فعالیت های آموزشی، پژوهشی جان دوباره ای گرفته و مسیر پیشرفت علمی، رشد و تعالی و توسعه پایدار پر فروع تر می گردد. این ایام سرآغاز دوباره ای است که جویندگان علم و دانش با بهره گیری از اساتید و دانشمندان، خود را برای ایفای نقش اثرگذار در آینده کشور و جامعه مهیا می سازند.

دانشگاه به عنوان نهادی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و کارآفرین و همچنین کانون تفکر و جوش و خروش فکری جامعه محسوب می شوند. بنابراین بر همه اعضای خانواده دانشگاهی فرض است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط و معنویت در مسیر پویایی علمی و فرهنگی همسو با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در محیط دانشگاه تلاش نمائید.

اینجانب آغاز سال جدید تحصیلی را به جامعه دانشگاهی، به خانواده عزیز و پر مهر علم و فرهنگ مجتمع آموزش عالی شیروان بويژه دانشجویان نوورود که برای نخستین بار با محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صمیمانه تبریک می گویم و برای همه شما عزیزان از درگاه خداوند متعال موفقیت و بهروزی و سعادت را آرزومندم.

 اگرچه به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا شرایط خاصی ایجاد شده، امیدواریم با رفع این بلاء زمینه حضور فیزیکی دانشجویان در محیط علم و دانش مهیا گردد.

انشاء الله با فضل الهی در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خودسازی و علم اندوزی تلاش مضاعف نموده و در آینده با علم و معرفت بیشتر در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشیم.

 

 علیرضا دادخواه

رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *