پیام ریاست دانشکده به مناسبت سال نو۱۴۰۲

دکتر قربانعلی رسام ریاست دانشکده کشاورزی شیروان، در پیامی فرارسیدن نوروز، فصل بهار و  آغاز سال ۱۴۰۲ را که مصادف با ایام ماه رمضان، ماه مهمانی خداست را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی دانشکده کشاورزی شیروان متن این پیام به شرح زیر است :

«بسمه تعالی»

«یا مقلّب الْقلوب و الْأبْصار یا مدبّر اللّیْل و النّهار یا محوّل الْحوْل و الْأحْوال حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال»

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و دگرگونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است. امسال عطر سال نو و نوروز ایرانیان با رنگ و بوی معنوی ماه رمضان، در هم آمیخته است.
در آستانه ورود به سال نو، دیدگان خود را در قطره های زلال شبنم رحمت الهی، شستشو می دهیم و به یُمن  گذر از سالی با همه فراز و فرودها و کسب تجربه لازم از رهگذر آن با سر زندگی و نشاط به استقبال سال جدید می رویم و از ایزد توانا می خواهیم که حال همه ما را به بهترین احوال متحول سازد.
اینک  فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت های ارزشمند همکاران (اساتید، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان ) جهت تحقق اهداف و برنامه های دانشکده در سال ۱۴۰۱ و با امید به اینکه در سال پیش رو  با برنامه جامعی برای انجام مسئولیت های اجتماعی دانشکده بتوانیم زمینه توسعه را فراهم آوریم؛ پیشاپیش سال نو را به محضر این عزیزان و خانواده محترم شان صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ سالی سرشار از موفقیت روزافزون همراه با سلامتی برای همه عزیزان در تمامی عرصه های  زندگی آرزو  می کنم.