انتصاب سرپرست دانشکده کشاورزی شیروان

به گزارش روابط عمومی دانشکده کشاورزی شیروان، دکتر محمد شیخ‌زاده، رئیس دانشگاه بجنورد در حکمی دکتر وحیدرضا جلالی، عضو هیئت علمی گروه آموزشی مهندسی طبیعت را به سمت «سرپرست دانشکده کشاورزی شیروان»  منصوب کرد.

در این حکم خطاب به آقای جلالی آمده است:

با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد، تجارب و شایستگی جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ به‌عنوان سرپرست دانشکده کشاورزی شیروان” منصوب می‌شوید. امید است در پناه ایزد‌ منان در پیشبرد اهداف دانشگاه و پیگیری کلیه امور اساتید، یاوران علمی و دانشجویان آن دانشکده در تمام حوزه ها (آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و اداری و مالی) با هماهنگی هر یک از معاونین و مدیران حوزه ریاست دانشگاه و رعایت قوانین و مقررات و انجام وظایف محوله با رویکرد توسعه و تحول این دانشکده به منظور حل مسایل و مشکلات حوزه کشاورزی و رفع نیازهای استان، با استفاده از ظرفیت و توان صاحبنظران و متخصصان و مسئولان شهرستان، موفق و مؤید باشید. مزید توفیقات جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، از خداوند متعال خواستارم.

دکتر شیخ‌زاده، همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات دکتر قربانعلی رسام در مدت زمان تصدی سمت « ریاست دانشکده کشاورزی شیروان» تقدیر و تشکر کرد.